blog.etransport.pl
Doświadczenie kierowcy zawodowego - BRAK
  
No i tak minęły prawie 2 lata.
2015-03-24
Kto mnie pamięta tego gorąco witam z powrotem. Nowym użytkownikom się przedstawię po krótce: Krzysiek, młody przyszły furman. Swojego czasu mający problemy ze znalezieniem pierwszej pracy za fajerą.

Na wstępie tych którzy śledzili moje poprzednie wypociny dwa lata wstecz pragnę przeprosić. Generalnie  was po prostu olałem. Znalazłem wtedy tą wymarzoną pierwszą pracę i w niej zaginąłem. Pracowałem  ciężko, długo, bo zdarzało się pracować po 26 godzin. Po powrocie do domu nie miałem siły ani ochoty na pisanie. Później po prostu zapomniałem o tym blogu i tak zeszło. Tak minął ten czas pełen zmian nie tylko znaczków na autach, ale sam po swoim charakterze widzę, że jest  inaczej. 

Ale obiecuje poprawę. Teraz będę się starał pisać w miarę na bieżąco. A będzie o czym pisać;)

W wielkim skrócie: od chłopaka na posyłki*, przez pierwsze wyjazdy w europę samemu, awantury z szefostwem, tandemem na Włochy, śmieszne historie z różnych miejsc, jakieś mandaty, jakieś zabawne wpadki, po znajdowanie nowej pracy w jeden dzień ;)


* - Po tym krótkim czasie, który już sobie furmanie uważam, że kierowca to typowy chłopiec na posyłki. Nikt się za specjalnie tobą nie interesuje dopóki czegoś nie spier**lisz. Generalnie masz być zawsze i wszędzie dostępny, znać wszystkie języki, Mapy Goole to masz mieć wbite w łeb na pamięć i musisz umieć rozwiązywać wszelakie problemy. Od źle załadowanych palet po załatwienie pokoju na Bliskim Wschodzie. 

Pozdrawiam i zbieram się do dalszego pisania! 

 Kliknij w kwadrat poniżej,   Dla Ciebie to nie problem kilka sekund, dla mnie motywacja do dalszego pisania.
                                                                            VVVVVVVVVV
Krille
Wasze komentarze (4) »
Kinia_etransport.pl
(2015-03-24 10:11:24)
Miło Cię znowu czytać :) trzymam za słowo, że będziesz nam podsuwał pod oczy trochę
swoich doświadczeń.
Jestem pewna, że te 2 lata choć dla Ciebie bardzo ciężkie to nie poszły na marne.
Zdobyte doświadczenie - bezcenne, bez niego dalej byłbyś małym chłopcem żyjącym w
świecie fantazji ; -)
Alex:-}
(2015-03-24 10:26:03)
hahahaaha... chciałeś - masz ; -}
aa, i za parę kolejnych lat nie zapomnij napisać, że "kochasz ten zawód" ; -}

Hej Kiń ; -}
Nadul
(2015-03-24 10:48:12)
Latka lecą. Kiedyś poszedłem zobaczyć jak to jest za fajerą i tak przeleciało mi 15,
ale zawodu nie pokochałem :D
Zobacz więcej »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Krille o sobie

Krzysiek 24 lata Zamieszkały w Częstochowie (śląskie) Zainteresowania: motoryzacja, nowoczesne technologie, psychologia behawioralna - "specjalność" mowa ciała