blog.etransport.pl
Doświadczenie kierowcy zawodowego - BRAK
  
Złego dobre początki.
2013-04-20
Dziękuję za zainteresowanie, jest lepiej niż się spodziewałem :)

Tak jak wcześniej wspomniałem pisać będę o moich podejściach do znalezienia pracy.
Jest zdecydowanie gorzej niż sądziłem, no ale od początku.

Po zdaniu CE zaczęło się. Sezon na poszukiwanie pracy w zawodzie czas otworzyć.
Z początku siostra i jej mąż obiecali, że się postarają. Faktycznie, wiem, że robią co mogą, bo mamy dobry kontakt. Mają zaprzyjaźnione 3 firmy transportowe. Szef pierwszej powiedział wprost bez owijania, że świeżych nie przyjmuje. Miło z jego strony, bo przynajmniej nie obiecywał, że zatrudni jak coś. Tylko krótko i na temat.

Firma druga: "5 aut stoi na placu, nie wiem co zrobić z aktualnymi pracownikami chwilowo. Jest szansa, żeby go przyjąć, ale póki co jest przestój"

Swoją drogą to był pierwszy raz kiedy usłyszałem słowo "przestój".

Firma trzecia: Generalnie super. Gość ściągnął z zagranicy auto. Chłodnie. Co prawda solówka, no ale mówię od czegoś trzeba zacząć. Na początek może być i solówka, tym bardziej praca fajna dla młodego. W miarę w koło komina. Co dzień lub max co drugi w domu. Na początek świetna sprawa, bo się po mału będę wdrażać w temat. Super. Co prawda właściciel mówił, że wolał by mieć kogoś z doświadczeniem, ale szwagier go tam troszkę zagadał i udało się. Ja już prawie się umawiam z szefem. I sie okazało, że tyle, co ściągnął nowe auto, a firma właśnie wpadła w kłopoty finansowe. I klapa. I u niego chwilowo przestój.
Więc z poszukiwań moich najbliższych mimo chęci chwilowo nic nie wyszło, może niedługo się coś ruszy.

W następnych odcinkach już będzie o podejściach moich własnych :)

Pozdrawiam was wszystkich :)

Kliknij. Dla Ciebie to nie problem, dla mnie motywacja do dalszego pisania.
                                                                            VVVVVVVVVV
Krille
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Krille o sobie

Krzysiek 24 lata Zamieszkały w Częstochowie (śląskie) Zainteresowania: motoryzacja, nowoczesne technologie, psychologia behawioralna - "specjalność" mowa ciała