blog.etransport.pl
Życie kierowcy pół żartem, pół serio
  
Rozmowa Kwalifikacyjna
2012-08-25
Ogólnie każdy z Nas w swoim życiu przechodził przez coś takiego jak rozmowa kwalifikacyjna... ale czy ktoś z Was złapał na takiej rozmowie minusa nie wypowiadając ani jednego słowa?!
2 Tygodnie temu postanowiłem że rzucam krajówkę i będę próbował swoich sił w międzynarodówce i odezwałem sie do znanego mi pracodawcy i poprosił mnie o spotkanie bo miałby dla mnie miejsce...
Więc umówiłem sie z nim na sobotę rano i pojechałem z CV i wszystkimi papierami...
Zajechałem pod dom potencjalnego przyszłego pracodawcy, zaparkowałem po drugiej stronie ulicy i widzę go siedzi na altanie i sączy sobie poranną kawkę... zamykam auto chcę przejść przez ulice i po mojej prawej ukazuje sie blond piękność... wysoka szczupła około 20 lat z pięknymi niebieskimi oczyma, uśmiechnęła sie do mnie, ja do niej... przeszła, ja podniosłem okulary przeciwsłoneczne i zawiesiłem jeszcze oczy na jej pośladkach ucieszony od ucha do ucha łapiąc sie za serce złapałem głęboki oddech i nagle słyszę za Sobą: " Kamil Ku**a!!!! To jest Moja córka!!
Do teraz nie wiem czy miałem rozmowę kwalifikacyjną czy wykład umoralniający na temat "Łapska precz od Mojej córki"
Szafransky
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.