blog.etransport.pl
Podwójna ciągła
  
STRUKTURA SEMANTYCZNA
2011-11-02

   Kierowcy busów to specyficzna grupa użytkowników dróg.

1500km od strzała? Proszę bardzo! Nie ma sprawy! Dla nas to norma.

   Środowisko „busiarzy” jest hermetyczne, i trzeba pojeździć 2 – 3 lata, żeby być rozpoznawalnym. Spotykamy się w stałych miejscach, zależnie od tras są to porty, parkingi pod większymi firmami, ale jest kilka miejsc flagowych, jak port w Calais, albo stacja Total położona obok, parking pod VW w Palmeli w Portugalii, pod Oplem w Saragossie czy też stacja Shell w Barcelonie, 23 zjazd z londyńskiego Orbitala, Shell w Guadalajara...

Razem stoimy, razem pijemy, razem trzeźwiejemy i razem robimy tę samą robotę.

52 godziny do Portugalii z Polski.Morderstwo, ale my dajemy radę. Warszawa – Madryt w 46 godzin. Toteż morderstwo, ale już bez premedytacji. Też dajemy radę.

Naszymi wrogami są policjanci, BAG-owcy, Douany, Zolle, aura, awarie, zmęczenie i Bóg wie co jeszcze.Postaram się najwierniej jak to możliwe opisać naszą pracę i zdarzenia, z którymi się zetknąłem, lub o których usłyszałem z wiarygodnych przekazów.

To jest blog o kierowcach busów i dla nich.

Powstał po to, żebyśmy wreszcie zostali zauważeni.


Serdecznie witam w świecie expresowego transportu międzynarodowego.


Yeti.


Yeti
Wasze komentarze (6) »
darem
(2014-10-25 10:50:55)
czasem to o tym świadczy że dużemu bus zajedzie drogę i musi się ratować rowem lub
poboczem, ale rozwaga i zdrowy rozsądek musi być w każdym samochodzie
Zobacz więcej »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.