blog.etransport.pl
Podwójna ciągła
  
Higiena osobista kierowców ciężarówek, albo jak mus, to mus.
2013-04-01
Francja, owszem, kraj niczego sobie, i zawiesić oko tyż jest na czem. Winka można popić w najlepszem, eksportowem gatonku, oraz żabiem udkiem zakąsić takżesamo.
Tyle, że jak tylko zjedziesz pan z autostrady, do problematycznie robić się zaczyna, wisz pan, kibelka to ani na lekarstwo, o łaźni miejskiej parowej możesz pan zapomnieć. Zajrzałem na stację, jedną, drugą, na tej drugiej już myślałem prysznic znajdę, ale gdzie tam, apteczne złudzenie ludzkiego oka, komórkie mnie pokazali ze ścianamy grzybem zarośniętemy i całe 3 euro sobie za tom radość powinszowali.
Zostałem się zmuszonem do umycia zwłok, czeli też cielesności w tak zwanem zakresie własnem, czemu aura zdaje się nie bardzo sprzyja, bo w dzień raptem 8 stopni było. Jednakowoż  wstydliwem facetem będąc, nie chciałem być przez nikogo podglądniętem, żeby publicznej niemoralności nie uskuteczniać.
Z drugiej struny, jako osobnik reprezuntujący proekologiczne postawe życiowe, wziełem się na sposób, i pod blandekom prysznic raz – raz zmajstrowałem i do zmroku spokojnie żem doczekał.
„Dam radę” - pomyślałem, koniec końców, nie jeden raz w wojsku kapral Pryszczałkiewicz mnie mawiał: „Dacie radę, szeregowy!” i szturchańcamy mnie do forsowania bagien w listopadzie zaganiał.
„Dam radę” pomyślałem, okryjbide, czeli też wierzchnie okrycie zruciłem, desusy także samo, kurek odkręciłem.... I chyba żem się odrobinkie przeliczył, albo też zapomniałem, że bagna w listopadzie żem forsował ładne 15 lat temu...
Cielesność, owszem, umyłem, czyste desusy nałożyłem i szybko między ciężarówkamy, co na parkingu stali poleciałem twarz, czeli też oblicze ogolić.
Wróciłem i siedzę w kabinie.Zimno.
Te białe, co wam się sypie na klawiature, to szkliwo z moich zębów.

Dla Reni;)
Yeti
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.