blog.etransport.pl
Podwójna ciągła
  
Wigilia okiem singla...
2012-12-24

   Wigilia to taki bardzo szczególny czas, kurcze, niby kilka godzin, ale przecież czeka się na nie całe 365dni. Rózni ludzie spędzają ją w różny sposób. Jedni stadnie, w otoczeniu protoplastów, latorośli, ciotek, wujków, dziadków, inni w małym rodzinnym gronie, mąż, żona dziecko. Komuś nie pykło i stoi na terminalu w Koroszczynie (współczuje, Wam, chłopaki).

 I są jeszcze inni, nie mieszczący się w żadnej kategorii, znaczy się single.

  Święta dla singlii... już samo to jest sprzeczne w sobie.

No, ale singiel też człowiek, święta przeżyć musi, i robi  to w sposób dla siebie najwygodniejszy, tyle że....

Tyle, że ten sposób jest niezrozumiały dla wszystkich innych!!!

  - Jak spędzasz święta?

  - No w chacie, zrobię sobie tradycyjne zarcie, kupię sobie przezenty, wyśpię się za wszystkie czasy, odpisze na listy....

  - Pojebało Cię, sam bedziesz siedział?!!!

Tak, pojebało mnie, sam będę siedział.

  - Jak spędzasz święta? - pyta moja Szefowa

  - Aaaaa, tak tradycyjnie, kolacja wigilijna u przyjaciół, potem pasterka....

Ściema. Jakoś trzeba się bronić.

  Bo co tu powiedzieć? Wzrusza mnie troska, ale nie lubię się tłumaczyć, chce po po prostu poleżeć z brzuchem pełnym światecznych przysmaków na kanapie, roztaczając wokół siebie zapach nowej kolekcji kosmetyków Adidas, przeglądając nowe książki,  cieszyć oczy nowymi dzinsami, bawić się nową komórką, i planować wyuzdane owocowe desery do zjedzenia po jutrzejszym obiedzie....

  Nie bardzo chce mi się słuchać dobrych rad "weź się w końcu ożeń" albo "znajdź sobie kogoś"  czy też " chłop bez baby dziczeje" - bo są świeta i nie wolno być samemu.

   Chcę mieć swoje święta. Singlowe. Nie ma znaczenia, że w ogólnej opinii siedzę jak ten samson, mnie tak dobrze, i właśnie na takie święta czekałem.

 

Zdrowych, wesołych świąt, szczegołnie dla chłopaków, którzy zmuszeni są spędzać je w kabinie.

 

CullenJames - dzieki za inspirację.

Yeti
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.