blog.etransport.pl
...wszystkie drogi prowadzą do ludzi. (spostrzeżenia jeżdżącego pod prąd)
  
Domina i jej gwardia.
2017-12-20

     Fajne …kiedyś forum zmieniło się w prywatny folwark oszalałej (nie wiadomo z jakiego powodu) osóbki. Ubzdurała sobie że ma prawo innym (wolnym) ludziom wkładać do głów swój światopogląd, swoją wizję świata. Jak każdy szaleniec zyskała (miała od dawna) grono wielbicieli i klakierów. Bardzo lubię polemikę, wymianę poglądów, dyskusję.  Problem w tym że dyskusja z Dominą i jej wybrańcami kończy się w ten sam sposób. Najpierw usuwa się posty rozmówcy, następnie banuje rozmówcę. Bardzo złym pomysłem administracji było danie (niektórym) forumowiczom możliwości usuwania wątków i postów oraz banowania innych forumowiczów. Moderator nie  powinien być użytkownikiem forum, ale cóż. Takie mamy tu zasady i musimy je respektować. Szkoda że nikt z administracji nie chce (nie może) o tym pogadać. Pisanie do Admina, to jak pisanie na Berdyczów.

 

   Napisałem taki post:

„Ł ysy w szoku. Toż to... szok.

Miałem coś napisać ale... wolę się wódki napić. Po wódce nie mam odruchu wymiotnego. Po przeczytaniu wynurzeń Dominy mam.

Świetny patent na dyskusję. Usuwać posty tego z którym się nie zgadzam. Jakie to... oczywiste.

Dla lepszego sortu, ma się rozumieć. ; -)”

Wycięto go, napisałem jeszcze raz i to samo. I tak 3 razy. Oczywiste że odpuszczam, nie będę się bawił jak smarkacz w piaskownicy.

 

Z pod ręi Ł ysego wychodzi takie coś:

„Nero. Szkoda Twojego czasu na tych zakłamanych kundli. Mowa o Marcinku i Leeonie …”

Za to autor otrzymał plus 4. Od kogo? Nie wiadomo

„Podsunę ci scenariusz cienki szefie. Jedziesz po furę, zgłaszasz wcześniej na policję fakt zaginięcia pojazdu. Możesz zgłosić porzucenie. Czyścisz kabinę na miejscu, czyścisz kotły, przywozisz szwabskiego policjanta, robisz protokół i zaczynasz zacierać ręce. Za dwa lata masz kasiorę. Gnojek dostaje wyrok. Wypierdol gnoja dyscyplinarnie. To bardzo ważne…”

Ocenę tej myśli sobie daruję, ale ten tekst mówi wiele o autorze, który słowo honor sprostytuował jak nikt inny. Takich kwiatków można wkleić wiele, ale po co?

 

Kolejny pretorianin Dominy, g-a. Normalnie mało mnie obchodzą jego myśli. Ma takie a nie inne poglądy i OK, szkoda że chciałby je zaszczepić reszcie ludzkości. A to już nie jest OK.

g-a napisał taki post:

„Jak to mówią – uderz w stół, a złodzieje zaczną śpiewać gorzkie żale. Ł ysy to taki wyrzut sumienia dla części forum. Im głośniej będziecie wrzeszczeć tym bardziej pośrednio przyznajecie Łysemu rację.”

Kilka razy poprosiłem go, by podał których złodziei miał na myśli. Nie zrobił tego. Może teraz?

I jeszcze jeden cytat z g-a:

„Mają chłoptasie "fantazję"...”

Przedstawisz tych chłoptasi z fantazją?

 

    Wyjaśnię może o co kaman. Otóż Domina napisała taki post:

„"Onet dotarł do nowych dokumentów w tej sprawie. Wynika z nich, że Igor Stachowiak był wcześniej wielokrotnie karany, m. in. za handel narkotykami. Z odczytów z Krajowego Systemu Informacji Policji (KSIP) Onet dowiedział się, że Stachowiak był od ponad miesiąca przed zatrzymaniem poszukiwany przez Komendę Policji Wrocław Grabiszynek w sprawie oszustwa. Co więcej, w 2014 roku prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko Igorowi Stachowiakowi na wniosek jego ojca Macieja Stachowiaka. Z zawiadomienia wynikało, że Igor Stachowiak był uzależniony od narkotyków i miał nękać swoją rodzinę. "

Moja odpowiedź (mniej więcej, bo tekst został usunięty) brzmiała tak:

„Był przestępcą? OK, w kajdany i w tiurmu go, a nie zakatować w kiblu.”

To jednak tak rozeźliło Dominę, czy jak kto woli Trendseterkę że post ten musiała usunąć, bo …albo masz takie jak ja zdanie, albo cię nie ma.

 

Na koniec powtórzę to co już wielokrotnie pisałem (tu go nie wytniesz):

   Módl się kiedy chcesz i do kogo chcesz, głosuj na kogo chcesz, bzykaj się z kim i jak chcesz. To twoje życie i twoje wybory. Nie oceniaj innych, inni maja prawo do własnych wyborów. Szanuj ich poglądy, dyskutuj o tym a nie narzucaj swoich wizji. Mierz wszystkich jedną miarą. Do zdarzeń przykładaj jedną wagę. Nie ma równych i równiejszych. To było dobre w świecie Orwella, dziś się nie sprawdza.

 

To nie pierwszy mój tekst dotyczący spraw forum. Poprzedni napisałem wtedy gdy jeden wielonickowiec usiłował wprowadzić tu swoje wizje. Dziś mogę napisać to samo:

 

„Ratujmy ten portal. On jest nasz. To jest miejsce naszych spotkań, tu możemy pogadać (popisać) o naszych sprawach. Nie dajmy się z niego wyrugować szaleńcom.”

Pozdrawiam. ;-)


 

 

Edycja nr 1

   Nie gniewaj się Irish że odpisuję Ci tutaj. Unikam w ten sposób amputacji. Gdybym to, co teraz piszę zamieścił w poście, zginęłoby raz-dwa w czeluściach internetu.

   Słusznie zauważyłeś że nie jesteśmy tu mile widziani. Ile to razy czytałem pytania skierowane do mnie, do Ciebie, Marcina czy Gustava: „dlaczego nie siedzisz na forum angielskim, kanadyjskim, szwedzkim, norweskim?” Jak często możemy przeczytać: „skoro wyjechałeś, to po co wypowiadasz się o sprawach dotyczących Polski?” Co można wtedy odpowiedzieć? Nic. Każda odpowiedź będzie zła. Nie ma takiej siły, która idiocie stawiającemu takie pytanie, pozwoli zrozumieć. Nie …odpowiedź zrozumieć. Cokolwiek zrozumieć.

   Nie chce mi się cytować czy wklejać postów autorstwa tych, których dotyczy to co teraz piszę.


Ł ysy – Opowiedział wszystkim o swoich sukcesach zawodowych, osobistych, czy na niwie społecznej. Wiemy jaki jest zamożny (kupuje nie sprawdzając cen). Jeździ na nartach i motocyklu, wypoczywa na łodzi, jego firma jest wzorem uczciwego biznesu. Udziela się jako terapeuta. Wszystko to opowiedział sam, bez pistoletu przy skroni. OK, musiał mieć jakiś powód by to zrobić. Jest jednak mały problem, Ł ysy co jakiś czas pisze o tym, jak to ja  zachwycam się swoim bogactwem, jak to ja opisuję swoje sukcesy. Jak to wychwalam życie na zachodzie, a w Anglii w szczególności. Gdy proszę o przykład, on nie reaguje. Dalej pisze to  samo i …dostaje za to oceny pozytywne. Przy moich pytaniach są …czerwone. Zastanawia mnie czy Ł ysy nie ma czasem jakiegoś kompleksu. Coś jak syndrom sztokholmski. Nie ma mnie w jakiejś dyskusji, nie zabieram w niej głosu, a on co jakiś czas pisze „zjawi się zaraz Leeon i będzie …” To samo dotyczy Marcina i Gustava.  Ten zasłużony użytkownik forum często pisze o onanizowaniu. Rozumiem że ludzie mają różne sposoby na rozładowanie napięcia. Można to robić poprzez onanizowanie się, ja jednak znam fajniejsze sposoby. To że nazywa swoich rozmówców: „ludzka świnia”, ”szmata”, „kundel”, „kanalia”,   „kłamca”, „złodziej” to  …nic złego. Za to też dostaje oceny pozytywne.

Teraz ostrzeżenie!!!!!!!!!!!

Chcesz się Ł ysy przerzucać obelgami? Jestem do dyspozycji.


g-a (dawniej ginekolog amator) – Już samo wybranie sobie takiego nicka, świadczy o niezłej awarii systemu. Forumowicze którzy już dawno pożegnali to forum, Dziobaty, HeniekStar – lata temu mówili mi ze ginekolog to tłuk ( o Ł ysym i Rudelli mówili jeszcze dobitniej), ja im zaprzeczałem. Mówiłem że źle go oceniają. Oni obaj i ginekolog byli wśród moich forumowych znajomych. Byłem dumny z tego że mogę mieć znajomych z różnych biegunów. Bo dla mnie, nie są istotne poglądy człowieka, dla mnie istotny jest człowiek. g-a uznał inaczej i zrejterował z grona moich znajomych. Płakał nie będę. Nie wspominałbym o g-a gdyby nie drobiazg.  W jednym z postów wspomniał coś o złodziejach. Już kilka razy prosiłem go o rozwinięcie tej myśli, on jednak uparcie milczy. W sumie? Jest to jakaś taktyka. Moja jest taka: Mimo że jestem niewierzący, wierzę w sprawiedliwy los. Ten los postawi mnie kiedyś na drodze g-a. Co wtedy zrobię? Nic wielkiego, Kopnę go w żyć, tak że. ..kupę zrobi. A wtedy będzie mógł zadzwonić po  milicję czy ORMO.


Rudella, Katharsis, Pani Sobota, Kawiarenka, GROM, kokardka4 - i czort jeden wie  kto jeszcze. Wszyscy się zgadzamy że wielonickowość (wieloryjstwo) to coś złego. Jednak w jej wykonaniu to …?

Co? Bo nie pojmuję? Gdyby ta młoda niewiasta więcej czasu poświęcała temu, do czego Bóg ją stworzył, najprawdopodobniej nie szukała by wrażeń na forum, gdzie większość to słabo wykształceni ziomale. Sama o sobie pisze „Matka i Żona”. Co matka i żona robi w takim towarzystwie? Ta matka i żona wbiła se do łba że jest prześladowana, że ktoś dybie na jej cześć. Nic bardziej mylnego. Ta matka i żona postanowiła zainfekować resztę społeczeństwa miłością do różańca (satanistów też?), chciałaby aby wszyscy głosowali jak ona, modlili się jak ona i …broń Boże nie zgadzali się  na wpuszczenie do naszej Prznajświętrzej - szmatogłowych.


 

Na koniec jedno zdanie. Nie lubię:

Faszystów, komunistów, nacjonalistów, antysemitów, islamofobów, homofobów, pedofili i damskich bokserów. Ostatniego kryterium wspomniana niewiasta nie spełnia. Czyli nie jest tak źle.


Leeon
Wasze komentarze (44) »
MarcinSE
(2017-12-20 15:01:09)
Najbardziej mnie cieszy, że wróciłeś do pisania! Natomiast, sam tekst a właściwie
konsensus, dla zaścianka będzie \"nieczytaty\"
Pewnie błędy znajdą, bo przecież są świadomi i wykształceni w kierunku stricte
ukierunkowanym... :) :)
Niech się dzieje wola nieba... Puszczamy!! :)
Leeon
(2017-12-20 18:49:35)
Hi Szwedzie.
Wróciłem?
A odszedłem albo odjechałem?
To nie koniec. Będę to edytował. Wycinających moje posty informuję że:
wszystko co od teraz piszę, kopiuję. Coś wytniecie?
Wkleję to do tekstu z odpowiednim komentarzem.
Pozdrawiam ciepło (u nas +12) ; -)
MarcinSE
(2017-12-20 20:10:47)
Jak wiesz, wpier/dalam książki na kilogramy, po prostu lubię czytać!
Chciałem wrócić do Aurory, zdjęć... gdzie jest Świt, gdzie jest Azyl, no i gdzie
jest - Chłopaki nie płaczą... dla dużych chłopców... gdzie są całe teksty. Jeśli
wywaliłeś teksty to usuń wpisy, na kiego to trzymasz? Gdzie są całe teksty angolu??
Zobacz więcej »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.