blog.etransport.pl
Od małego ... na całego ! :)
  
Coś dla hejtów ..
2013-03-16
Witam, dawno się nie odzywałem, miałem dużo pracy, ale już jestem i wracam. Ten post jest przeznaczony dla hejtów, z tego powodu że ludzie nie patrzą na wiek, czy ma ktoś 50 lat, czy 15, czy 30. .. tylko wyzywają, poniżają, obrażają. Spotkałem się z tym osobiście, nie ważne gdzie bo nie będę ujawniał ale jak patrzę na innych blogerów to tak samo mają. . dlatego mam was. .. i i tak będę kontynuował bloga, będę tutaj pisał co będę chciał, kiedy będę chciał ! A ty anonimie jesteś tylko cwaniak po 2 stronie tak jak powiedział polishadam28 że tylko przez neta jesteście cwaniakami a tak to leszcze*. Mam szacunek do każdej osoby, tym bardziej starszej, ale nie do takiej która mnie obraża, wyzywa itp. Po 2 stronie wyzywacie a jak spotkasz mnie to nawet się nie odezwiesz. . oglądam polishadama, kdtrucka i innych. I Oni wszyscy mają problem, ale nie poddają się, dlatego HEJTY ! Ja też się nie poddam !. . ;) 
Ciekawi mnie skąd wiedzą ludzie o mnie tyle ? W opisie jest coś o mnie ale nie tak dużo ;) w każdym razie hejty na bok ! ;)

Pozdrawiam Wszystkich normalnych ;) 
ko16man
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Przeczytaj inne teksty ko16mana

ko16man o sobie

Witam, mam na imię Kuba, jestem tu najmłodszym z Wszystkich blogerów, blogerem :) mam 15 lat i uczę się w 3 gimnazjum. Mieszkam w Krzeszowicach. Moim marzeniem jest zostać kiedyś kierowcą ciężarówka, jednak chciałbym dodać że chcę zostać kierowcą gabarytów :)