blog.etransport.pl
Od małego ... na całego ! :)
  
Trasa ..
2013-02-02
Witam Was :) Ostatnio nie było zbytnio czasu coś napisać, ponieważ wróciłem dopiero z trasy we wtorek wieczorem, w środę do szkoły i teraz pod wieczór mam troszkę odetchnienia od tego wszystkiego. Myślę że że koło następnego weekendu skręcę jakiś filmik z trasy, bo teraz nie mam aparatu, pojechał ciężarówką do Anglii z powrotem. Hmm.. każdy ma swoje zdanie o czymś/kimś ale ja chcę powiedzieć coś o Anglii tak jak ja myślę, sama przeprawa promowa jest super, picie za darmo, jedzenie płatne, P&O te nowe promy są bardzo fajne, lecz podobno dłużej płyną i dłużej się obracają, ale za to prysznice nowe, ładne, jak cały statek. Niestety uroki tego wszystkiego popsuli mi kierowcy z naszej rodowości. . Nawet nie dało się normalnie z bratem porozmawiać, bo siedzieli na drugim końcu ale tak właśnie głośno 'mówili'. .. Padały różne niecenzuralne słowa, co nie było mi to obce przy niektórych polskich kierowcach. .. Byli Niemcy, Anglicy, Francuzi, Czesi i nikogo nie było tak słychać jak polaka. . Ale co do Anglii, sam wjazd, te góry są piękne, wyjazd już mniej a szczególnie jak już zjeżdża się z promu i zjeżdża z tych dwóch pasów do jednego pasa i jest Pan który pokazuje czy prosto czy na rentgen którego nie mieliśmy ani razu. Po następnych km już zobaczyłem że co chwile z góry pod górę. Mieliśmy ciężko więc powoli jechaliśmy a do tego padał deszcz i była wielka śnieżyca. Co mi się jeszcze spodobało to KULTURA jazdy. . pokazujesz kierunkowskaz w prawo, puszczają Ci światła i wjeżdżasz, piękna sprawa. Przez 2 kółka które zrobiłem to 2 osiowych ciągników nie wiem czy 10 zobaczyłem, wszystko 3 osiówki, z tymi wysokimi naczepami. Na rozładunku byliśmy w sobotę wieczorem a rozładunek w poniedziałek o 23.00 na nasz czas, więc Sunderland'u trochę zwiedziłem. Dobre mają słodycze :) Ludzie czasami dziwnie się ubierają, -10 a gościu w krótkich spodenkach. . Ale każdy kraj, człowiek ma coś innego w sobie. Jak jechaliśmy 2 raz do Anglii przez Niemcy nie dało się jechać, pasy zawalone śniegiem, auta nie wyrabiały niektóre na wyjazdach na autostradę i powstawały takie małe wypadki. Było także dużo przygód które zostawię dla siebie :)Teraz jeszcze mam parę pytań, mam nadzieje że ktoś mi odpowie na nie :)1. Jadę sobie z bratem i spotkaliśmy takie starszego szofera, i no zaczął się wymądrzać i powiedział z własnego doświadczenia że jeśli już się siedzi ponad miesiąc w kabinie to w głowie się bardzo miesza. . i wtedy tylko wódka i panie przydrożne i rozwalanie pieniędzy ? I czy w ogóle opłaca się na tak długo jeździć ? 2. Czego często słuchacie ? Za granicą mało jest stacji radiowych fajnych, na Niemczech jedną z fajnych jest HIT-RADIO i S A W. Anglia - Heart, a Wy czego słuchacie ? Może płyty, czy oglądacie też filmy ?3. Co wozicie ze sobą ? Laptop czy TV? [b]Pozdrawiam ko16man[/b]
ko16man
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Przeczytaj inne teksty ko16mana

ko16man o sobie

Witam, mam na imię Kuba, jestem tu najmłodszym z Wszystkich blogerów, blogerem :) mam 15 lat i uczę się w 3 gimnazjum. Mieszkam w Krzeszowicach. Moim marzeniem jest zostać kiedyś kierowcą ciężarówka, jednak chciałbym dodać że chcę zostać kierowcą gabarytów :)