blog.etransport.pl
Od małego ... na całego ! :)
  
Młody, głupi ...
2013-01-18
Witam Wszystkich !:) Jestem Kuba, mam 15 lat, mieszkam w Krzeszowicach koło Krakowa i chodzę do 3 gimnazjum. Chodź jestem młody, chce tutaj pisać o wszystkim i o niczym, ale tylko o transporcie i ciężarówkach. Ciężarówki kocham już od małego, na początku śmigałem z tatą, gdzie rozwoziliśmy po PL blachy na dach, w innej meble. Dawno temu bawiłem się w tak zwanego nietoperza z bratem, całe wakacje w trasie po 3-4 tygodnie busikiem, wszędzie się spieszyło, tam nie było poukładanej roboty. . tam było trzeba zapierdzielać. Jednak z 5 lat temu zrobił prawko C+E i na początku śmigał tam gdzie tata w blachach, ta firma pozwoliła mu bardzo się wprawić w jazdę, bo ta firma nie miała żadnych granic, był mały wjazd nie miał wyboru, czy to deszcz, śnieg czy coś innego musiał jeździć, towar rozwozić. . Każde wakacje spędzam w kabinie, od ostatnich dni czerwca do ostatnich dni sierpnia. Jazda ciężarówka to dla mnie wielka radość jak i dla innych. . tutaj chciałem opisywać swoje niektóre trasy, jak to jest być młodym i już tak to kochać i brnąć do tego. Jestem młody, jeśli komuś to nie pasuję nie musi tu pisać, możecie mnie pouczać i zwracać uwagę, jeśli będę uważał że coś źle robię zmienię to, jeśli coś juę robię źle to nie obrażajcie, tylko zwróćcie uwagę :) Najbliższa relacja z trasy będzie za ponad tydzień, ponieważ w niedziele o 15 już jedziemy do Sunderlandu-EN. Brat tylko kółka robi :) Hmm. .. magnes każdy wie co to. .. rozmawiając z kierowcami każdy się wzbrania. .. magnes to gówno i takie tam. .. ale ja chciałem dojść do tematu, czy kierowcy polscy używają ? Oczywiście że. . tak, ale są to młode czy starsze osoby? Z rozmów wynika że więcej jest starszych osób, ale oczywiście są osoby młode co ganiają na tym, ale czy to warto ? Nie mówię o dojazdach małych. . ale o tych co śmigają na magnesie cały czas. .. Czy warto żeby trochę dorobić, tyle jeździć i chwila, policja łapię nas a my z strach bo magnes założony. . Czy warto płacić tyle kasy żeby głupie 100 km dojechać ? Niektórzy szefowie każą no ale zróbmy coś żeby tego nie było ! Chciałem dodać że na Anglii za to nawet kratki są. .. Sami sobie psujemy robotę!. .. Już nie ważne czy to młody czy stary. .. zastanówcie się czy to warto. .. ;)
 
Pozdrawiam KO16MAN

Maszyna brata(Premiumka 460 EEV)
ko16man
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Przeczytaj inne teksty ko16mana

ko16man o sobie

Witam, mam na imię Kuba, jestem tu najmłodszym z Wszystkich blogerów, blogerem :) mam 15 lat i uczę się w 3 gimnazjum. Mieszkam w Krzeszowicach. Moim marzeniem jest zostać kiedyś kierowcą ciężarówka, jednak chciałbym dodać że chcę zostać kierowcą gabarytów :)