blog.etransport.pl
Kiwidriver - Widziane z pozycji do gory nogami
  
Trasa CHCH - Blenheim, chyba najciekawsza
2010-02-26
Witam,
przedstawiam ostatnią nagraną przeze mnie trasę z Christchurch do Blenheim, to właśnie tam są te tuneliki, które widzieliście na zdjęciach. Widokowo najciekawsza była trasa do Cromwell, ale niestety poprzez mój nocny tryb pracy niewiele było widać.
Ta trasa prowadzi większość czasu przy brzegu oceanu. Blenheim leży na północy Południowej Wyspy i nagrana tu trasa należy do najbardziej uczęszczanych ze względu na tranzyt pomiędzy wyspami.
Polecam też oczywiście inne filmy i artykuły mojego autorstwa, linki do nich znajdują się po prawej stronie tej strony.
Miłego oglądania!!!
Tomek

Kiwidriver
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kiwidriver o sobie

Witam, zawód kierowcy wykonuję z przerwami od ponad 20 lat. Przejechałem praktycznie całą Europę bez wyjątków pracując w niemieckich spedycjach, parę razy byłem w Azji i na Bliskim Wschodzie. Jeździłem również do byłej Jugosławii w czasie trwania działań wojennych z pomocą humanitarną dla niemieckiego Czerwonego Krzyża. Byłem kilka razy w oblężonym Sarajewie, gdzie poruszanie się było bardzo niebezpieczne ze względu na ogromną liczbę snajperów strzelających do wszystkiego co się poruszało. Od kilku lat jeżdżę na truck'ach w Nowej Zelandii, również tych amerykańskich. Mój aktualny zestaw B-Train ma 36 kół.... :-) Kocham swój zawód i nie zamieniłbym go na żaden inny na świecie. Nie pracuję tylko dla pieniędzy, po prostu ta praca sprawia mi przyjemność.