blog.etransport.pl
Kiwidriver - Widziane z pozycji do gory nogami
  
Film z trasy CHCH - Duniden amerykańcem w dzień :-)
2010-02-19
Przedstawiam następny film z trasy Christchurch do Dunidem amerykańskim Sterlingiem. Opisuję trochę zasady jego działania i obsługi. Jest to akurat Sterling, ale wszystkie US Trucki są bardzo podobne w obsłudze i działaniu.
Są momenty kiedy nie słychać za wyraźnie mojego głosu, jest to związane z tym, że mikrofon kamery dostosowuje się do głośności otoczenia, czyli jak jest bardzo głośno, to się trochę wycisza, a w tych ciągnikach jest naprawdę baaaardzo głośno...
Jeżeli ktoś ma ochotę, to pod moim kontem w You Tube jest inny film z tej samej trasy, ale w nocy. Poza tym po prawej stronie tej witryny można kliknąć na inne moje teksty i filmy - zapraszam!!!

Nowy film z trasy do Blenheim, chyba najciekawszej widokowo i "drogowo" jest aktualnie w przygotowaniu :-)

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć coś specjalnego, to piszcie śmiało - postaram się to dla Was nagrać. Cofanie nagram na pewno, ale muszę wyczaić kiedy nikogo nie będzie w bazie, a o to trudno.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego oglądania!!

Kiwi
Kiwidriver
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kiwidriver o sobie

Witam, zawód kierowcy wykonuję z przerwami od ponad 20 lat. Przejechałem praktycznie całą Europę bez wyjątków pracując w niemieckich spedycjach, parę razy byłem w Azji i na Bliskim Wschodzie. Jeździłem również do byłej Jugosławii w czasie trwania działań wojennych z pomocą humanitarną dla niemieckiego Czerwonego Krzyża. Byłem kilka razy w oblężonym Sarajewie, gdzie poruszanie się było bardzo niebezpieczne ze względu na ogromną liczbę snajperów strzelających do wszystkiego co się poruszało. Od kilku lat jeżdżę na truck'ach w Nowej Zelandii, również tych amerykańskich. Mój aktualny zestaw B-Train ma 36 kół.... :-) Kocham swój zawód i nie zamieniłbym go na żaden inny na świecie. Nie pracuję tylko dla pieniędzy, po prostu ta praca sprawia mi przyjemność.