blog.etransport.pl
Roszczenia i szkody w transporcie - czyli jak nie stracić?
  
Polisa OCP nie musi kosztować 10 tys. złotych
2015-06-09

Na rynku ubezpieczeń transportowych obserwuje się tendencje do kupowania tanich i kiepskich polis OCP. Nasze autorskie rozwiązania pozwalają na zachowanie optymalnej ochrony, przy stosunkowo niskich składkach, które zainteresują zarówno „busiarzy”, jak również małych przewoźników. Poziom składek nie jest konsekwencją zmniejszania ochrony polisowej, a zależy od stopnia ryzyka. Składki są więc atrakcyjne przy dwóch lub trzech busach lub jednym zestawie transportowym.

Tanie OCP nie musi być kiepskie. 


CZYTAJ DALEJ NA: 

https://www.oc-przewoznika.info/tanie-ocp-jak-i-gdzieCDS
Wasze komentarze (1) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

CDS o sobie

www.cds-odszkodowania.info działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora, OCP w ruchu kabotażowym na terenie Niemiec i OC zawodowej przewoźnika do licencji). Wspieramy również przewoźników w zakresie obsługi roszczeń i szkód transportowych (postępowania odwoławcze i sądowe oraz windykacja wierzytelności), obsługi szkód komunikacyjnych z AC (pojazdy ciężkie), prawa przewozowego i cywilnego, procedur związanych z likwidacją szkód, obsługi prawnej powstałych szkód, oceną ryzyka w firmach transportowych i spedycyjnych.