blog.etransport.pl
Młody Trucker w UE
  
Pamiętnik Młodego Truckera 20.05.2013
2013-05-20
Witam!

Cóż dawno nie pisałem... Dlaczego pewnie mało to kogo obchodzi jednak napiszę. Otóż czas szybko mija już nie długo nasze wesele i powiem szczerze nie mogę się go doczekać. Dzień wolny mija bardzo szybko. Każda wolna minuta upływa w oszałamiającym tempie. Przyjechałem w piątek i wyjeżdżam jutro. Nie wiem czemu tak dziwnie ale jak szef tak każe to tak ma być nikt tego nie będzie podważał. Dużo wolnych dni cudownie spędzone z ukochaną, ze znajomymi ale wszystko dobre się bardzo szybko kończy ale co na to poradzimy. Chciałbym powiedzieć, że nie jestem jakimś tam bardzo cudownym pisarzem i nie umiem pisać za bardzo ciekawych wpisów lecz ciągle w moim zawodzie i głowie nie mogę sobie poradzić.
Mianowicie jest to TĘSKNOTA!!

Nie wiem czy ktoś zna złoty sposób aby nie myśleć to niech mi to powie. Ale wiem że jest coraz lepiej jak się już zaczyna do domu wracać wtedy jest naprawdę lżej. Bardzo chciałbym sobie z tym lepiej dawać radę. Jestem typem domatora czyli wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. 

Pozdrawiam Wszystkich
MateushNH
Wasze komentarze (1) »
wezyr2
(2014-09-27 20:29:58)
co za staroć
Zobacz więcej »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

MateushNH o sobie

Mateusz Lat. 23 Żonaty Kierowca w transporcie międzynarodowym od 1.08.2012r.Aktualnie kierowca w transporcie krajomym od:2.09.2013r. Pojazd: DAF XF 105 Super Space Cab 460KM 2013r, Naczepa: Chłodnia Schmitz 2013.