blog.etransport.pl
Młody Trucker w UE
  
Pamiętnik Młodego Truckera 9.04.2013
2013-04-09
Witam Serdecznie!

W Niedzielę wczesnym rankiem wróciłem z drogi. Wszystko poszło pomyślnie jednak magia i chęć pracy pewnej grupy ludzi mnie rozbiła. A no właśnie część ludzi, którzy przysyłają nam ładunki czyli: spedytorzy. Byłem zadowolony bo rozładunek poszedł bardzo szybko. Zaraz dostałem namiary na ładunek zadowolony bo nie daleko podjazd i fajne miejsce załadunku. Jadę idę z papierami i nagle telefon: "Wiesz jednak nie załadujesz tego tylko dostaniesz kilka miejsc załadunku". Jak się okazało miałem 3 miejsca załadunku i towar popołudniu. Tak więc moje plany legły w gruzach. Jak dla mnie spedytorem powinna być osoba, która jeździła ciężarówką i miała styczność z tym zawodem. Mieć pojęcie na temat czasów jazdy, czasów pracy. Powinien wiedzieć, że na drodze dzieją się różne rzeczy i nie jesteśmy nie raz w stanie dojechać na czas.

Szerokości Mobile.

P.S Nie dajcie się złapać.
MateushNH
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

MateushNH o sobie

Mateusz Lat. 23 Żonaty Kierowca w transporcie międzynarodowym od 1.08.2012r.Aktualnie kierowca w transporcie krajomym od:2.09.2013r. Pojazd: DAF XF 105 Super Space Cab 460KM 2013r, Naczepa: Chłodnia Schmitz 2013.