blog.etransport.pl
Młody Trucker w UE
  
Świątecznego czasu nadszedł kres.
2013-04-01

Witajcie!

Jak sama nazwa postu wskazuje, święta bardzo szybko się kończą? Czas wolny ucieka jakby dwa razy szybciej i coraz to prędzej. Dziś Poniedziałek Wielkanocny myślami już jestem powoli w mojej kabinie. W głowie kłębią się drogi, autostrady, parkingi, wyjazdy, przyjazdy. Ogólnie człowiek nasiąka pracą. Jednak pragnę się w pewnej kwestii pożalić, bo bardzo mnie boli i nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Otóż ludzie, co ode mnie pożyczyli dość dużą ilość gotówki to zaskakują mnie. Jak potrzebowałem coś od nich to nagle okazało się, że mam status: "wróg numer jeden?. A o zwrocie pożyczki nawet słowa nie chcą wydusić. Czy to jest normalne? Czy tak postępują ludzie, do których bezinteresownie wyciągnęło się pomocną dłoń? Już sam nie wiem, co się dzieje z nimi. Od kiedy jestem kierowcą powiem szczerze zarabiam dużo więcej niż wcześniej i moja stopa życia w pewnym stopniu się podniosła. Lecz ja jestem taki sam nic się nie zmieniłem zawsze chętnie pomogę. 

Teraz jednak powiem o sprawach zawodowych. Wyjazd mam w środę o godzinie 6 rano już nie ubłaganie odliczam minuty do mojego wyjazdu. Za długo byłem w domu i pierwszy dzień będzie dla mnie jak zawsze ciężki. Jednak jak się trochu rozkręcę i wpadnę w rytm jazdy będzie inaczej. Ładuję się w Żywcu plastikowymi opakowaniami do Bornem w Belgii. Wyjazd  w środę, więc liczę, że wrócę na niedzielę. 


Pozdrawiam i szerokości

 

MateushNH
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

MateushNH o sobie

Mateusz Lat. 23 Żonaty Kierowca w transporcie międzynarodowym od 1.08.2012r.Aktualnie kierowca w transporcie krajomym od:2.09.2013r. Pojazd: DAF XF 105 Super Space Cab 460KM 2013r, Naczepa: Chłodnia Schmitz 2013.