blog.etransport.pl
Młody Trucker w UE
  
Jak to jest po powrocie.
2013-03-28

Witam.

 

Miałem nie pisać przez jakiś czas, ale jakoś tak mnie naszło w tym momencie. Ciężko z kimś nawet pogadać teraz. Z Miśką jest elegancko. Dużo teraz rozmawiamy mamy o wiele lepszy kontakt ze sobą i staramy się wykorzystywać każdą minutę, jaką mamy dla siebie. Wcześniej trwoniliśmy czas teraz ciągniemy z niego każdą minutę. Ale, do czego zmierzam w tej małej i krótkiej notce. Kiedy zacząłem jeździć i wracać wszystko było ok., Lecz teraz, kiedy to wyjeżdżam i wracam wiele osób, z którymi miałem kontakt wręcz wspaniały nawet mnie nie zauważają? Jakoś nie chcą gadać o każde słowo trzeba walczyć. Uważają, że jestem niby lepszych niż oni, bo usłyszałem stwierdzenie: „Ty jeździsz na Tirach to masz kasy dużo”. A co to ma do tego? Dlaczego? Czyżby moje obecne zajęcie miało wpływ na to. Ja z każdym dniem i kursem zaczynam coraz bardziej kochać swoją pracę i wkładać w nią serce. 

 

Szerokości Mobile!

P.S: Wszystkiego najlepszego dla tych, co wyjechali a na święta nie zdążyli wrócić.

 

MateushNH
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

MateushNH o sobie

Mateusz Lat. 23 Żonaty Kierowca w transporcie międzynarodowym od 1.08.2012r.Aktualnie kierowca w transporcie krajomym od:2.09.2013r. Pojazd: DAF XF 105 Super Space Cab 460KM 2013r, Naczepa: Chłodnia Schmitz 2013.