blog.etransport.pl
Młody Trucker w UE
  
Jak to jest po powrocie.
2013-03-28

Witam.

 

Miałem nie pisać przez jakiś czas, ale jakoś tak mnie naszło w tym momencie. Ciężko z kimś nawet pogadać teraz. Z Miśką jest elegancko. Dużo teraz rozmawiamy mamy o wiele lepszy kontakt ze sobą i staramy się wykorzystywać każdą minutę, jaką mamy dla siebie. Wcześniej trwoniliśmy czas teraz ciągniemy z niego każdą minutę. Ale, do czego zmierzam w tej małej i krótkiej notce. Kiedy zacząłem jeździć i wracać wszystko było ok., Lecz teraz, kiedy to wyjeżdżam i wracam wiele osób, z którymi miałem kontakt wręcz wspaniały nawet mnie nie zauważają? Jakoś nie chcą gadać o każde słowo trzeba walczyć. Uważają, że jestem niby lepszych niż oni, bo usłyszałem stwierdzenie: „Ty jeździsz na Tirach to masz kasy dużo”. A co to ma do tego? Dlaczego? Czyżby moje obecne zajęcie miało wpływ na to. Ja z każdym dniem i kursem zaczynam coraz bardziej kochać swoją pracę i wkładać w nią serce. 

 

Szerokości Mobile!

P.S: Wszystkiego najlepszego dla tych, co wyjechali a na święta nie zdążyli wrócić.

 

MateushNH
Wasze komentarze (4) »
LUKAUDI
(2013-03-29 12:49:26)
kolego a może opiszesz swój start na truckach?? jak to się zaczęło itp. :) to będzie
ciekawe. Pozdro
slawoj
(2013-04-01 23:57:04)
mam to samo nic nie poradzisz. to zrozumie tylko rodzina kierowcy co to znaczy wyjazd
w trase. osoby nie związane z transportem nic nie skumają i nie ma sensu im tego
tłumaczyć
pers
(2013-04-02 08:19:06)
PORA na zmianę otoczenia.
Zobacz więcej »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

MateushNH o sobie

Mateusz Lat. 23 Żonaty Kierowca w transporcie międzynarodowym od 1.08.2012r.Aktualnie kierowca w transporcie krajomym od:2.09.2013r. Pojazd: DAF XF 105 Super Space Cab 460KM 2013r, Naczepa: Chłodnia Schmitz 2013.