blog.etransport.pl
Młody Trucker w UE
  
Ostatnia trasa przed świętami...
2013-03-24

Witam Mobile!

 

Jak sam tytuł już powoli odkrywa tajemnicę dzisiejszego wpisu? Powoli patrząc na zegarek uświadamiam sobie, że nie długo będzie trzeba wstać (koło 4 rano) żeby umyć się zjeść porządne śniadanko i wypić kawusię przed rozpoczęciem ostatnich dwóch dni pracy przed świętami. Aktualnie przebywam na parkingu przy stacji Shell w Zaltbomell w Holandii przy autostradzie A2. Powiem szczerze, że od ostatnich dwóch tygodni naprawdę się wyspałem i to do przesady. Poszedłem spać w Sobotę o 23: 00 a wstałem o 14:36. Ponad 15 godzin. Sądzę, że przesadziłem, ale widocznie mój organizm tego potrzebował. Według informacji, jakie posiadam Jutro mam się rozładować o 6 rano mam awizację. Parking jest 4, 6 km. od miejsca rozładunku. Potem mam się udać na załadunek do Antwerpii w Belgii i mam się ładować bananami do Krakowa. Rozładunek jest do 15: 30 we wtorek. Byłoby fajnie jakby się udało dojechać na czas, ponieważ już wtorek wieczorem spędziłbym sobie we własnym łóżku. Wyjeżdżam w następną trasę 3 kwietnia po świętach. Prawie tydzień wolnego jak fajnie spędzę trochu czasu z rodziną, ale minusem tak długiego odpoczynku zapewne będzie kolejny wyjazd. Weekend mija mi bardzo szybko gdyż stanąłem wczoraj o 21: 30 dopiero, więc prawie się położyłem spać i wstałem no dalej wstyd mi się przyznać popołudniu.

CHCIAŁEM`WSZYSTKIM ZŁOŻYĆ SERDECZNE ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY. TYLE WYJAZDÓW ILE POWROTÓW

 

MateushNH
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

MateushNH o sobie

Mateusz Lat. 23 Żonaty Kierowca w transporcie międzynarodowym od 1.08.2012r.Aktualnie kierowca w transporcie krajomym od:2.09.2013r. Pojazd: DAF XF 105 Super Space Cab 460KM 2013r, Naczepa: Chłodnia Schmitz 2013.