blog.etransport.pl
Marcin63
  
Droga łez - Highway of tears
2012-04-28Nie, nie - to nie jest syberyjski trakt zesłańców! To nie jest krwawo znaczony, budowana przez więźniów hitlerowski autobahn! To jest nasz, rodzimy, kanadyjski highway - a ściślej - 800-set kilometrowy odcinek transkanadyjskiej magistrali w Brytyjskiej Kolumbii pomiędzy miastami Prince George i Prince Rupert. Ten odcinek to highway nr 16 - część Yellowhead Highway w ś...rodkowej B.C.
Na tym odcinku - w ciągu ostatnich czterdziestu laty zaginęły 43 kobiety! 43! Wiele z nich dziewczyny w wieku 14 do 25 lat! Pewne oznaki wskazują na to, że sprawcą może być jedna osoba. Prowadzone sa różne śledztwa bo przy tylu zaginięciach policja ma do czynienia z wieloma wątkami.
16-tka została nazwana "Highwayem Łez"!
Samotna droga przez odludne tereny kanadyjskiego interioru!
Świadek nieludzkich zbrodni na bezbronnych kobietach!

Marcin63
Wasze komentarze (0) »
Skomentuj »

etransport.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i autorów publikacji na stronach parking.etransport.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.